Poşet Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Günlük hayatımızdaki poşetin yeri oldukça önemlidir. Baskılı poşet kullanımı her açıdan kolay kullanıldığı için taşımak amaçlı olsun saklamak amaçlı olsun ve daha birçok sebep için poşeti kullanırız. Yapımı ve imalatı bakımından kolay olan ve içerisinde naylon ve plastik kullanıldığından imal edenler ve kullanan her iki taraf içinde artı bir avantajdır.

Poşetlerin maliyeti yüksek değildir ve hemen herkes istediği zaman sahip olabilir. Firmamızda üretilen baskılı ve baskısız poşetlerin her ikisi de oldukça ilgi görmektedir. Poşet baskı tercih edenler genelde çalıştığı yerin adını adresini duyurmak için o yerin isminin ve adreslerinin yazılı olduğu poşetleri tercih eder ve bu sayede küçük reklamlar yaparak kendilerini tanıtmayı amaç edinirler.

Poşet Baskı Nasıl Olur?

Günlük hayatımızda en çok kullandığımız poşetlerin üzerlerinde hepimiz bir yazı bir adres bir baskı görüyoruz. Bunun nedeni gelişen teknoloji sayesinde baskı işleminin kolaylaşması ve oldukça fazla arak tercih edilmesinden geçiyor. Poşet baskı yapımı iki, üç aşamada gerçekleşir ve istenilen baskı ile firmamız tarafından gerçekleştirilir.

Poşet baskıları için günümüz teknolojisi ile ülkemizde yer alan en gelişmiş makinalar ile baskı yapılır ve kullanım fazlalığı ile hem ekonomiye katkı sağlanır hem de düşük maliyetli olarak karşımıza çıkar. Ülkemizde son yıllarda çok fazlaca bahsedilen ve uygulamalara geçilen geri dönüşüm ile baskılı poşet imalatı da daha kolay hale gelmiştir. Sıfırdan başlamak yerine geri dönüşüm ile yapılan poşet baskı hem imalatı hızlandırır hem de çevreye verilen zararın önüne geçer.

Poşet Fiyatları

Günümüzde oldukça fazla şekilde kullanılan poşetler; normal poşetler ve baskılı poşetler olarak ikiye ayrılır. Poşet baskıuzun ve normal poşet imalatına göre biraz daha uğraş ve malzeme gerektirdiği için fiyat olarak normal poşetten bir tık üsttedir. Normal poşet ise yapım bakımlarından biraz daha kolay oldukları için daha ucuzdur. Son yıllarda artan poşet baskı işlemi ve herkesin önem verdiği geri dönüşüm firmamız ve diğer firmaların avantajı olmuş ve normal poşet yapımı ile poşet imalatında çok fazlaca ilerlemişlerdir. Firmamız da poşet baskı konusunda hem kaliteli hem de ekonomik hizmet vermek için çalışmaktadır.

Poşet Baskı Nerelerde ve Ne İçin Kullanılır?

Hayatımızın her alanında ilerlemek ve tanınmak yaptığımız işler bakımından oldukça önemlidir. Tanınan ve ilerlenen işlerde herkes kazançlı çıkacağına inanır. Bunun için küçük reklamlar önemlidir.  Bu reklamlar her çeşitte olabilir. Poşet baskı işlemi de bunun için vardır bir nevi. Baskılı poşet ile kendinizi tanıyabilir küçük reklamlar yapabilirsiniz.

Poşet baskı istenilen her alanda kullanılmakta olup firmamız tarafından istenilen ölçü ebat renk baskı ve istediğiniz her özelliğe göre üretilmektedir. Fiyatı da oldukça makul olan poşet baskıyapımı kargo poşetlerinde, market poşetlerinde, gıda, sağlık, naylon poşet ve aklınıza gelebilecek her alan da kullanımdadır.

Poşet Baskı Nerelerde Olur?

Poşet kullanımı hayatımızda ve tüm dünya da oldukça fazla kullanılmaktadır. Kullanmak istenenler ve toplu alım yapmak isteyenler ama poşet baskınasıl ve nerede olur diye düşünüyorsanız şunu söyleyebiliriz ki poşet kullanımının artması ile artık her yerde poşet imalatı ve poşet baskıyapmaktadırlar.  Çoğu yerde bulunan firmamız ile size en iyi hizmeti sunmak ve her ihtiyacınızı yapmak firmamız için çok önemlidir. Bunun yanı sıra mobil olarak poşetci hizmeti veren markalar da mevcuttur. Firmamız ile iletişime geçerek nasıl ve nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Toptan Poşet Baskı Çeşitleri

Poşet baskı amacı bir logonun ve bir yerin bilgilerini tanıtımı amaçlı olarak baskı yapılmasına denir. Bu baskı boy ebat renk görünüş olarak farklılık gösterir ve isteğe göre firmamız tarafından hazırlanmaktadır. İster naylon poşet üzerine istenirse diğer poşetlerin üzerine yapılarak hazır hale gelir. Poşet baskı işleminin de çeşitleri vardır ve bu çeşitlilik üzerine göre poşet baskı yapılmaktadır.

  • Flekso baskı
  • Dijital baskı
  • Serigrafi baskı
  • Plastik baskı

Olarak çeşitleri vardır ve bu çeşitlilik üzerinden imalata başlanır. İşlenen hammadde film rulosuna gelir ve burada da işlenerek rulo sekline gelir. İşlenmiş ve rulo olmuş olan baskı matbaa makinesine yollanarak istenilen yazı şekil logo ve buna benzer olarak ne istediyse ona basılır ve poşet baskı işlemi tamamlanmış olur.

Poşet Çeşitleri

Kullanmış olduğumuz firmamız tarafından son zamanlar da en çok imalatı olan baskılı poşetlerin çeşitleri mevcuttur. Baskı ile olan hışır poşet genelde tek kullanımlık olup ikinci defa kullanımı uygun görülmez. Market zincirlerinde en çok kullanılan ve baskısız olarak genelde tercih edilse de son zamanlarda baskılı olarak kullanımı artmıştır. İmalat olaraktan ilk önce şekil ölçü ve adeti belirlendikten sonra diğer özelliklerde belirlenip kullanıma hazır hale getirilir.

Kargo poşetlerinde ise baskı çok önemlidir. Baskısız kargo poşeti görmek neredeyse imkansızdır. En son kalite ile yapılan kargo poşetleri kargo için kullanılır ve güvenlik olarak firmamız tarafından son derece kaliteli imal edilmiştir. Mağaza ve market poşetlerinde ise poşet baskı da oldukça önemlidir ve kullanım alanı en yaygın olan yer bu yerlerdir. Poşet baskı günümüzde son derece önem arz etmekte ve firmamız tarafından oldukça kaliteli ve isteğe göre hazırlanmaktadır. Firmamız tarafından her türlü bilgiye ve kaynağa ulaşabilmeniz mümkündür.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz