Baskılı Poşet Çeşitleri

Ülkemizde çok fazla kullanılan baskılı poşet her marketin, alışveriş merkezilerinin ve diğer işletmelerin kendilerini tanıtmak için tercih ettikleri bir üründür. Baskılı poşet yumuşaklığıyla parlaklığıyla ve dayanıklılığıyla dikkat çekmektedir. Firmamız poşetlerini yaparken polietilen hammaddesi kullanır. Poşet firmamızca özel makinalarda işlenip sonra da rulo haline getirilir. Bu makinalar altmış santim eninde olup firmalara özel baskı yapar. Bu poşetler aracılığı ile firmalar tanıtımlarını yapmaktadırlar.

Takviyeli Poşet ve Özellikleri

Takviyeli poşetler baskılı poşet çeşitleri arasında yer alır. Birçok çeşidi bulunan baskılı poşetlerin en çok kullanılan çeşidi takviyeli poşetlerdir. Adından da anlaşılacağı üzere bu çeşit, ek bir takviyeye sahip olduğu için bu isimle anılır. Takviyeli poşetler, hacmi fazla eşyaların taşınması bakımından dayanıklılığı esas alınarak yapılmıştır.

Firmamızda, büyüklükleri 20-30 santim veya 60-70 santim arasında farklılık gösteren takviyeli poşet üretilir ve isteğe bağlı baskı yapılır. Takviyeli poşetlerin körüklü veya körüksüz olarak iki şekilde üretimi gerçekleştirilir. Tanınmış ve güvenilir yerler kalite bakımından en çok takviyeli poşeti tercih eder. Firmamızda çift tarafına da baskı yapılabilen bu takviyeli poşetler birçok marka tarafından ilgi görmektedir.

Alçak yoğunluklu polietilenden üretilen baskılı poşetler, el geçmeli baskılı poşet, takviyeli baskılı poşet ve atlet tipi baskılı poşet olmak üzere farklı çeşitler de karşımıza çıkar. Birçok markanın güvenilirliği, dayanıklılığı ve kalitesinden dolayı en çok tercih ettiği takviye poşetler firmamız tarafından sipariş üzerine üretilmektedir.

El Geçmeli Baskılı Poşet Özellikleri

Baskılı poşetler üretim bakımından çeşitlere ayrılır.  Bunlardan biri de el geçmeli baskılı poşet denilebilir. Bu poşetin özellikleri beyaz renkli F2LDPE kullanılıp verilen siparişler de yüz kilo ve altı olup tek renk seçeneği sunulmaktadır. Standart renk seçenekleri mevcuttur. En boy kalınlık gibi değerler değiştirilebilir.

Baskılı ve Baskısız Atlet Poşetler

Atlet tipi özellikleri ve polietilen içerikli market poşetleri manav, pazar market gibi sektörlerde en çok tercih edilen çeşittir. Atlet tipi poşetler müşterinin isteğine bağlı olarak istenilen renkte üretilip istenilen baskı uygulanabilir. Polietilen esnek, kopma çekme işlemlerine dayanıklı yarı saydam özelliği ile firmalarımızın tercih ettiği ürünlerdendir.  Bu ürün firmamızın tercih ettiği taşıma aracı olarak üretimde yerini almıştır. Hammaddesinde kullanılan MDPE HDPE ile gıda sektöründe pazarlarda, paket servislerde eczanelerde çok fazla tercih edilmektedir.

MDPE VE HDPE

MDPE; polietilenden üretilip orta yoğunluklu olan atlet tipi poşetler

HDPE; polietilenden üretilip yüksek yoğunlukta olan atlet tipi poşetler

Baskılı Poşet Üreten Firmamız

Firmamız baskılı poşet üretirken poşet baskı için kullanılan ham maddenin kaliteli olmasına, aynı zamanda firmamıza ait baskı kalitesini de yüksek seviyede tutmasına dikkat etmektedir. Firmamızca üretilen bu baskılı poşetler Türkiye’nin her tarafına ulaştırılmaktadır. Firmamız görsellik bakımından ve dayanıklılık açışından en kaliteli ve en uygununu baskılayıp müşterilerine teslim etmektedir. Her kilodan ve tonajdan üretim yapması mümkün olan firmamızın sizlere hatasız bir işçilik sunmaktadır. Firma olarak müşterilerimizi mağdur etmeden kalite kontrol ve tüm detaylara dikkat edip ürünlerimizi o şekilde teslim etmekteyiz.  

Ufak ayrıntıların fazla kazançlara sebebiyet vereceğini bilmekte olan firmamız her türlü özeni göstermektedir. Müşterilerimizin poşet baskı siparişi verildikten sonraki evreden itibaren teslim edilene kadar personellerimiz her detaya özen gösterip dikkat etmektedir. Firmamız olarak verdiğiniz siparişe itaat edip sizlere zamanında teslimat ve yüksek kalite de ürünler sunmaktayız.

Baskılı Poşet Nedir?

Alçak yoğunluğa sahip polietilen hammaddesinin kullanılmasıyla üretilen naylon ya da poşetler granül ham madde kullanılarak özel makinalarda rulo haline getirilmektedir. Baskılı poşet farklı makine ebatlarımız ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Kişiye özel firmaya özel ve kurumlara özel siparişlerimiz son derece kaliteli olup özenle hazırlanarak müşteriye ulaştırılır.

Baskılı poşetlerimiz yumuşaklığıyla, dayanıklılığı ile ve parlaklığıyla müşterilerin dikkatini çekmektedir. Firmamız olarak önceliğimiz müşterilerin beğenisini, memnuniyetini kazanmaktır. Onlara en kaliteli hizmeti sunmak için çıktığımız bu yolda müşterilerimizin beğenisi memnuniyeti bizler için çok şey ifade etmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti ile ayakta durduracağımız bu firmamızın daima kaliteli işler yapabileceğine güvenmenizi bekleriz.

Ucuz Baskılı Poşet

Poşet baskı çeşitleri günlük hayatımızda çok fazla kullandığımız bir plastiktir. Bu poşetlere hem fiyat bakımından ucuz bir şekilde hem de kalite bakımından en iyisine ulaşmak için firmamıza ulaşıp tarafımızca gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Baskılı poşetlerin eczane kırtasiye kasap manav pazar gibi yerlerde çok fazla tercih edilmesi bu tercihin getirdiği ambalaj masrafı yüzünden ucuz poşetin ilgi gördüğü bilinmektedir. Ancak üretilen baskılı poşetler marka adı taşıdığı için ve markayı reklam yapıp tanıttığı için maliyetinin fazla düşünülmeyip ucuz olması konusunda da fazla beklentiye girmemek gerektir.

Firmamızca Üretilen Baskılı Poşetler

Firmamızca üretilen baskılı poşetler kalitesiyle dayanıklılığıyla, parlaklığıyla çok fazla tercih edilip, firmamızca kişiye kuruma özel hazırlanarak tanıtım amaçlarına katkı sağlamıştır. Firmamız olarak yüksek fiyatlardan uzak durmaya çalışıp müşteri memnuniyetini daima göz önünde bulunduruyoruz. Bu sebepten ötürü baskılı poşet üretiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır bunlar başlıca

  • Poşet kalitesi
  • Özel tasarım
  • Uygun fiyat
  • Hızlı teslimat
  • Özel tasarım

Bu hususlara dikkat ettiğimizde firmamızca müşteri memnuniyeti kazanmaktayız. Bu özellikleri kullanarak müşterilerimizin isteğine göre küçük boy orta boy ve büyük boy olarak farklı ebatlarda üretilmektedir. Baskılı poşet konusunda yeterince bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız müşterilerini memnun etmek için hizmetinize sunulmuştur.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz