Jelatin Poşet

Şeffaf jelatin poşetler birçok farklı plastik malzemeden yapılabilmektedir. Bunlardan en popüler olanı polietilendir. Tek kullanımlık torbalar üretilirse bunun için fosil yakıtlar kullanılacaktır. Plastik torbalar genellikle kutulardan, kolilerden veya kavanozlardan daha az malzeme alır. Dolayısıyla amaç daha az malzeme paketlemekse, yer israfını önlemek için bu tür şeffaf opp poşetler ihtiyaç vardır.

Piyasada şerit jelatin poşet çeşitli tasarım seçenekleri ve özellikleri bulunmaktadır. Bazıları askılı yapılır, bazıları dik durabilir, bazıları açıldıktan sonra kapatılabilir ve amacına göre kullanılabilir.

Şerit Jelatin Torbası, ince, esnek plastik filmlerden yapılmış bir kap türüdür. Kemer torbaları gıda, toz, buz, kimyasallar, atık vb. ürünlerin taşınmasında kullanılır ve en yaygın paketleme şeklidir.

Jelatin Nedir?

Farklı ürün paketleme poşetler vardır. Bu durumlarda, en çok tercih edilen jelatin paketlerinden birini söyleyebiliriz. Yatay ve dikey boyutlara göre, gerekli boyutun bir tarafında koruyucu bant sağlanır. Paketleme ve depolama çözümleri için jelatin torbaları çok uygundur. Giyim mağazalarında özel olarak popülerdir. Avantajı her iki tarafının da şeffaf olması ve içindeki ürünün görülebilmesidir.

İki tipe ayrılır: kendinden çemberleme veya manuel çemberleme. Jelatin poşetler kullanım amacına göre farklı kalınlıklarda üretilebilir. Üreticiler bu ürünü tüketicilerin talebi üzerine ağırlık ve ebatlarda üretmektedir. İçine konulacak ürünün ağırlığı fazla ise çantanın malzemesi biraz daha kalın tutulur.

Şeffaf Bantlı Jelatin Nedir?

Bu jelatinler farklı renklerde olabilir. Birçok türü mevcuttur. Bir kafa bandının en önemli yönü, malzemeyi sabitlemeyi kolaylaştırmasıdır. Satılan ürünler şeffaf renklidir. Ürün özellikleri: Şeffaf renktedir. Malzemenin kalınlığı 27 mikrometredir. Rengi ve inceliği nedeniyle jelatinin içindekileri görmek kolaydır. Malzemelerin ağırlığı jelatin poşet  boyutuna göre değişir.

Opp jelatin olarak da bilinen şeffaf şerit jelatin poşet hizmet sektöründe kafe, restoran ve müşterilerine araç sağlayan otellerde kullanılabilir. Örneğin tek kullanımlık şerit çantalar için çatal, kaşık, peçete ve otel odası kartları müşterilere ulaştırılmaktadır. Bu sayede hijyen sağlanır ve müşterilere güven duyulur. Hijyenik etiketli çantalar ve logonuzun ve şirket mesajınızın yer aldığı ambalajlarla fark yaratabilirsiniz.

Şeffaf Jelatin Ne İşe Yarar?

Şeffaf bantlı jelatinler; kahve, çay, doğal ürünler, krakerler, peynir, kurabiyeler, kuru meyveler, cipsler, cipsler, kuruyemişler, hamur ve evcil hayvan maması gibi özel yiyecekler dahil olmak üzere çeşitli malzemeleri saklamak için kullanılabilir. Birinci derece şeffaf bandaj torbası ve ağız kısmı bandajla sarılır. Belgelerinizi içine koyduktan sonra jelatin poşet asmak isterseniz bu amaçla yapılmış şeffaf  ve ipli askılı jelatin poşetler de bulunmaktadır. Beyaz askı sayesinde ürünlerinizi raflara kolayca asabilirsiniz.

Jelatin Poşet Özellikleri

Polipropilen Jelatin Torba şeffaftır. İstenilen ölçü ve ölçülerde imal edilmektedir. Şeffaf olduğu için içindeki ürün her iki taraftan da görülebilir. Jelatin poşet kilogram veya rulo başına fiyatlandırılır. Bantlı ve bantsız versiyonları vardır. Strip jelatinler yani yapışkan jelatinler kolaylık ve zaman tasarrufu açısından  tercih edilmektedir. İşletmenin ihtiyacı varsa, logo, iletişim bilgileri, adres bilgileri gibi reklam ve promosyon baskıları jelatin torbalara baskı yapılabilir. Jelatin poşet içerisine konulan ürün koruması ve imajını sergilemesi açısından tercih edilen bir üründür.

Jelatin Poşetler Nasıl Üretilir?

İmalatçı firmalarda jelatin paketleri beş farklı makine kullanılarak üretilir. Jelatin poşet için iyi bir karışım yapmak gerekiyor, hammaddesi plastik. Karıştırıldıktan sonra elde edilen bu film plastik makinede işlenerek rulo haline getirilir. Üzerine baskı yapılırsa bu adımdan sonra yazıcı devreye girecektir.

Dördüncü adımda, jelatin paketler plastik bir kesici ile kesilmek üzere herhangi bir boyut ve boyutta kesilir. Geri dönüşüm makinası, kesim sonrası atıkların tekrar kullanılması için kullanılmaktadır. 21. yüzyılın başından itibaren jelatin kapsülleme sektörü, sürekli değişen teknolojik donanımlar sayesinde daha da profesyonelleşmiştir.

Jelatin Torbaların Kullanım Alanları Nelerdir?

Jelatin paketleri, ambalaj malzemeleri satan mağazalarda bulunabilir. Jelatin poşet kargo gönderilerinde kullanılabilecek malzemelerdir. Bu ürün ayrıca dergi ve broşür dağıtırken de kullanılabilir. Eşya işinde, rafa çıktığında ürünün kirlenmemesi veya daha temiz olmaması için ürünleri jelatin ambalajlarda sunmak mümkündür.

Manufacturing Strip, paketleme sürecinde pratiklik açısından profesyonel bir çözüm sunar.

20*40, 28*40, 30*60,40*60,42*75,45*65, 45*75 bedenleri piyasada en çok satan bedenlerdir. Şeritsiz jelatin paketleri, çerez ve kuruyemiş mağazalarında daha yaygındır. Jelatin paketleri satarken, kilogram sayısı sayılır. Çanta üretiminde çevre dostu hammadde kullanımı dikkat çekiyor.

Jelatin Poşet Fiyatları

Jelatin Poşet fiyatı firma tarafından uygun görülen standartlara göre değişiklik gösterebilir. Ürünler, kalite standartlarına göre paranın karşılığına göre birçok farklı ebat, kalınlıkta piyasada satılmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu özel amaçlı jelatin poşet, her türlü malzemeyi tutabilme özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu özelliği sayesinde birçok alana hitap ettiği söylenebilir. Bu hizmet alanının bulunduğu tüm alanlarda ihtiyaç duyulabilecek bu özel ürünler, fiyat performans açısından son derece uygun etiketleme oranlarına sahiptir.

Normalde, ürünler de ilginizi çekebilir Bazı paket seçenekleri, yüksek uygun fiyatlar olduğunda ihtiyaçlarınızda ve kriterlerinizde de kilogramlarla sağlanabilir. Ürünler, fiyat yapıldığı gibi fiyat yapmadan önce, ürünlerin kilogramlarla birlikte verilebileceği durumlarda, daha uygun ve ekonomik olabilir. Yoğunluğunuza ve kullanım sıklığınıza bağlı olarak, her bir kg üzerinde ağırlıklı jelatinin ekonomik faydalarını yaratabilirsiniz.

Jelatin Poşet Çeşitleri

Tip Jelatin poşet hizmet sektöründe insanlara aseptik ve sağlıklı erişim, güvenilirlik açısından son derece önemli bir detaydır.  Türkiye’de hizmet sektörü dünyada çok gelişmiş bir sektör. Özellikle restoran sektörü başta olmak üzere kişisel bakım ve konaklama gibi alanlarda hizmet sektörü olarak tanımlanabilir. Tüm bu mekânlar, her türlü ürünü sağlıklı koşullarda tutmalı ve sağlık yönetmeliklerine uygun olarak sunulmalıdır. Yalnızca kullanılan tüm malzemeler, doğru teknik ve sterilizasyon sürecini sürdürmek için kullanıcı tarafından gereklidir.

Jelatin Paketleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Plastik malzemeden üretilen jelatin poşetler hizmet sektörünün olmazsa olmaz ekipmanlarından biridir. Kullanıcının elinde olması gereken her türlü ürünü sağlıklı bir şekilde tutabilme özelliği ile gelen ürün, birçok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilir. Bir tedarikçiden birçok markanın ürettiği ürünleri seçmeden önce, yüksek kalite standartlarına dikkat etmeli ve aynı zamanda kullanıcının doğru üretim koşullarında devreye girmesini sağlamalısınız. Ürünler her türlü malzemeye uyum sağlayan özelliklerle tasarlanmıştır.

Yapıştırma özelliği ile de sağlıklı kullanım standardını belirliyor. Tedarikçi markaların koleksiyonlarından özel ölçülerde temin edebileceğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Küçükten büyüğe geniş bir yelpazede ürün üreten ve tedarik eden markalar, ürünlerini dayanıklı bir formda hazırlamaktadır. Ürün seçerken bu detayı göz önünde bulundurmak rahat kullanım için önemlidir.

Jelatin Poşet Fiyatları Nedir?

Firmamız tarafından uygun ve ucuz fiyat ile üretilen jelatin poşet, Sheraton çanta genellikle kaliteli malzemeden üretilmiş olup içi şeffaftır. Kalite ve hizmet sunar. Alışveriş çantası yaygın olarak kullanılan bir çantadır. Her ebatta üretilebilir. İstenirse üzerine özel baskılı jelatin poşetler yapılabilir. Jelatin poşetlerin tavsiye edilmesinin ana nedenlerinden biri, ürünün dayanıklı ve kaliteli olmasıdır. Jelatin torbalara baskı hizmeti vermektedir.

Tekstil ve nakliye firmalarının en çok tercih ettiği çantalardan biridir. Herhangi bir sabit malzemeden gömlek, t-shirt yerleştirilerek içindeki ürün görülebilir. Koruma ve uzun süre dayanma garantilidir, uzun yıllardır üretimi yapmaktayız, poşet imalatı yapan bir firma olarak jelatin poşet üretimi firmamız tarafından sürekli olarak yapılmaktadır.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz