Hışır Poşet İmalatı

Hışır poşet günlük hayatımızda oldukça fazla kullandığımız ürünler arasında yer almaktadır. Satın aldığımız ürünlerin kolay ve hızlı bir şekilde taşınması ve saklanmasından dolayı tercih edilir. Türkiye’de otuz, otuz beş milyondan fazla plastik poşet kullanımı vardır. Bu kullanılan poşetlerin büyük çoğunluğunu hışır poşet oluşturmaktadır. Kullanım alanları oldukça fazla olan bu poşetler farklı ebat ve ağırlıklar da üretilmektedir.

Manav market baharat ve unlu mamuller satan yerler tamamen bu poşetleri kullanmakla beraber kullanım alanı oldukça geniştir. Hışır poşetlerin fazla üretilmesinin sebebi fazla ihtiyaç duyulmasından gelir. Oldukça fazla ihtiyaç duyulan bu poşet firmamız tarafından seri şekilde üretilir. Hem ekonomik olarak hem de işlev bakımından oldukça kolaylık sağlayan hışır poşet rulo halinde satışa sunulur.

Bu poşetlerin hammaddeleri ihtiyaç duyulan alana göre değişiklik göstermesinin yanı sıra diğer poşetlere göre daha ince olur. Buna rağmen hışır poşet en çok tercih edilen poşetler arasında yer alır. İnce olan bu poşetler kilo hesabı olarak hesaplandığı zaman kiloya çok fazla adet girmesinden dolayı da tercihler arasında yer alır.

Hışır Poşet Nasıl Satışa Sunulur?

Hışır poşet oldukça ince olup diğer poşetlerden farklı olduğu için koli ile ya da kilo hesabı olarak tercih edilip firmamıza üretim için sipariş veriliyor. Hışır poşetler de diğer baskılı poşetlerde olduğu gibi mini boy orta boy ve büyük boy aynı zamanda da geniş ve dar olarak farklı gruplara sahiptir. Firmamız tarafından ve müşterilerin istekleri doğrultusunda istediği boy ebat ve kalitede baskılı poşet üretimi yapılmaktadır. Genişlik, boy, renk, desen baskı ve basım esnasında kullanılan yazı ve renkler ile kaç tane hışır poşet yapılacağı belirlenerek hazırlanmaya başlanır.

Bunların yanı sıra poşetler atlet, el geçmeli, yumuşak saplı körüklü ya da körüksüz olarak belirlenen özellikler ile hayata geçiriliyor. Öncelik olarak bu özellikler belirlenir ve kaç adet olacağı belirlenir. Son işlemler de belirlenip müşteri onayı alındıktan sonra uygulanmaya başlanır. Bunun öncesinde olan grafik tasarımda çok önemlidir. Hışır poşette aranan diğer özellik ise sağlam ve dayanıklı olmasıdır. Firmamız tarafından oldukça sağlam ve kaliteli üretilen hışır poşet sadece tek seferlik kullanım değil birçok kez kullanılmak için uygundur.

Hışır Poşet Kullanım Alanları

Hışır poşet ürünleri saklamak taşımak ve ayrıştırmak için tercih edilen ince baskılı poşetlerdir. İnce olması istenilen büyüklükte ve ağırlıktaki ürünleri taşımayacak kadar da dayanıksız olduğu anlamına gelmemektedir. Firmanın ve müşterilerin isteğine göre baskılı poşet olarak da hazırlanabilen hışır poşet aynı zaman da reklam mecrası için de kullanılabilir. Böylece taşındığı yerde adres, isim, logo ve buna benzer reklamı yapılan ürünlerin tanınmasına bir hayli yardımcı olur. Manav ve marketin yani sıra taşınma ve sağlamlığı açısından da oldukça tercih edilen hışır poşetler mağazalarda da bu sebepten dolayı kullanımı oldukça yaygındır.

Hışır Poşet Fiyatları

Hışır poşet oldukça tercih edilen ve sağlamlığı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmış bir baskılı poşet markasıdır. Peki hışır poşet fiyatı nedir? Buda diğer poşetlerde olduğu gibi bazı özelliklere göre farklılık gösterir. Adet baskı çeşidi ve ebat boy olarak değişen hışır poşet özellikleri bu gruplardan dolayı da farklılık gösterir. Müşterilerin seçtiği renk ebat baskı yapımı boy ve buna benzer özellikler göz önüne alınarak üretilmeye başlar.

Müşterilerin isteği doğrultusunda hazırlanmaya başlanan poşetler içinde önceden fiyat belirlenmiştir. Hışır poşet müşterileri ile buluşurken ya kilo hesabı olarak müşteriye sunuluyor ya da koli hesabı olarak müşteriye sunuluyor. Bu tamamen müşterinin kendi isteği doğrultusunda firmamız tarafından gerçekleştirilir. Firmamız için müşteri memnuniyeti ve müşterinin istekleri oldukça önem arz etmektedir. Kilo hesabı olarak alındığında bir paketinde on kilo hışır poşet bulunurken koli hesabı alımlarda ise on paket hışır poşet bulunmaktadır. Bu da demek oluyor ki bir kolide toplam yüz kilo hışır poşet bulunmaktadır. Ama toplu alımdan önce ilk başta denemek isteyen müşterilerimiz içinde hışır poşetlerin bir paket olarak satımı yapılmaktadır.

Firmamız bu avantaj uygulamasını tüm hışır poşet müşterileri için sağlamaktadır. Böylece ürünlerini ilk önce deneyen müşterilerimiz beklentilerini karşılayacak durumda ise koli ya da kilo hesabı ile almaya devam etmektedir. Toptan hışır poşet alımlarında fazlasıyla indirim ve avantajlı fiyat bulunurken kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Firmamız sürekli olarak yaptığı kampanyalar ile siz müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Firmamız tarafından hışır poşet ebatları renkleri, baskıları, kalınlık, ağırlık ve diğer özellikleri için ya da nasıl satılır? kilo koli hesabı nasıl olur? fiyatlar nasıl değişiklik gösterir? kolide ne kadar ürün var? bir kiloda kaç adet var? gibi sorularını ve en ucuz hışır poşet fiyatlarını kısaca öğrenmek istediğiniz her bilgiyi firmamıza sorarak ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Hışır poşet görünümü ile mat ve boya katılmadığı için şeffaf renkte bir özelliğe sahiptirler.

Hışır poşet kullanım alanı çok fazla olduğu için fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Bunun için hışır poşet fiyatları oldukça makul fiyatlarda olup kimsenin cebini yormayacak şekilde fiyat aralığı belirlenmektedir. Firmalar hışır poşetleri ne amaçla ve nasıl görünümde kullanmak istediğini baskılı ya da baskısız olacağını belirledikten sonra tek yapması gereken şey firmamız ile iletişime geçmektir.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz