Mağaza Poşeti Nedir?

Günlük yaşantımızda tüketimin artmasıyla, plastik poşetlerin tüketiciye ücretsiz ve sınırsız sayıda verilmesi tüm yaşam alanımızı etkileyerek, plastik poşet kullanımını artırmıştır. Mağaza poşetleri, gelişen teknoloji ile üretimde estetik bir görünüm kazanmıştır. Geri dönüşüme uygun, doğada dönüştürülebilir bir ürün haline getirilmiştir.

Doğada toksit bir etki oluşturmadan birkaç ay içinde yok olabilmektedir. Firmamız için üretimde göz önüne alınan önemli nokta sağlık ve çevre faktörü olmaktadır. Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan poşet türlerinden olan mağaza poşeti genellikle mağazalarda butiklerde marketlerde, alışveriş sektöründe en çok tercih edilen poşet türlerinden bir tanesidir.

Mağaza Poşeti, reklam ve tanıtım amaçlı kullanılan poşet çeşididir. Normal market poşetlerinden daha dayanıklı, kaliteli, sağlam malzemelerden üretilir. Malzeme, boyut kalite ve görünüm olarak diğer poşet ürünlerinden çok daha göz alıcı estetik bir ürün olan mağaza poşeti; kaliteye önem veren tüm mağazaların tercihi olmaktadır.

Mağaza Poşet Tasarımı

Mağaza poşeti, işletmeler için prestij malzemesidir. İşletmelerin kalitelerini ortaya koymak için ürettikleri ürünler kadar mağaza poşetinin de o kaliteyi taşıyacak kalitede olmalıdır. Bunlar müşterilerin gözünde, mağazanın masraftan kaçmayarak müşterilerine değer verdikleri çağrışımını yapar. Üretimini yapmış olduğumuz poşetlerin tümünde tercihe edilen kalitede ve özellikte baskı çalışması yapabilmekteyiz. Mağazanızın kurumsal kimliği ön planda tutularak ona uygun tasarımlar ve kalitedeki üretimi yapmaktayız. Görsel ve renk tasarımları mağaza poşeti üretiminde en önemli noktalardandır. Bu yüzden kaliteli ve canlı renkli baskıları ile hizmet sunmaktayız. Kaliteli ve canlı renklerin yanı sıra özenle çizilen mağaza logo çok önemlidir.

Öne çıkan özelliklerinin diğerleri ise; orijinal olması ve dayanıklı olmasıdır. Görsel açıdan mağaza poşetinin fotoğraf ve dijital baskılı olması, göze hitap etmesi gerekmektedir. Poşetin üzerindeki logo ve görsel bir mağazanın kaliteli, müşteriye önem verdiğini göstermektedir.   Bir giyim mağazasının sattığı elbiseyi şık tasarımlı ve kaliteli olarak üretilmiş bir mağaza çantası ile sunması, müşterinin dikkatini çekerek gözünde değerini arttıracak hem de mağaza dışında firmanın reklamı olacaktır.

Tanınan bir mağazanın ucuz olması için kaliteden uzak ürettirdiği bir poşet, mağazanın kalitesinin düştüğünü düşündürmeye yöneltir. Türkiye’de çok iyi mağazaların kullandıkları poşetlerin, çok güzel ve düzgün bir dizayn ile yapıldığı görülmektedir. Poşetler insanların gözünü doldurmaktadır. Kaliteli malzemeler ile dayanıklı poşetler üretmekteyiz. Ürünün taşınması sırasında herhangi bir kaza olmaması dikkatiyle üretilmektedir.

Mağaza Poşet Modelleri

Mağaza poşetleri birçok kategoride ve birçok model olarak üretilmektedir. Mağazalarda satılan ürün çeşitliliğine göre, poşet baskı kullanımında ihtiyaç duyulan modeller belirlenmektedir. Bazı mağazalar kullanım alanına göre birden fazla çeşidi aynı anda tercih ettiği gibi tek tip ürün kullananlarda vardır. Mağaza poşeti denildiğinde tek tip poşet gibi düşünülse de içinde farklı model çeşitleri vardır. El geçmeli poşetler, yumuşak saplı poşetler, takviyeli poşetler, bez çantalar, karton poşetler mağaza poşetleri kategorisindedir. Bu poşetler, kulplu ve takviyeli poşetlerdeki ele geçen tutma yeri olacak şekilde üretilmektedir. Her iki üründe de kalite ön planda tutulur.

Üretim Kalitesi

Bir mağazanın kalitesini ortaya çıkarabilmesi için ürünleri kadar tanıtımında rol alan mağaza poşetleri de önem taşımaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan, hijyenik, hafiflik ve dayanıklı olması ile günümüzde hemen her yerde kullanılmaktadır. Gıda, giyim, kırtasiye, ayakkabı mağazaları gibi birçok sektörde kendini gösteren mağaza poşetleri tüketici ve üreticiler için oldukça önemlidir.

Günlük yaşamın dışında tüketicilerin kullanmış olduğu mazağa poşetleri, sektörler için bir reklam standı görevindedir. İşletmeler sattığı ürünler için kendi logosunu taşıyan poşetleri kullanmak ister. İşletmenin amacına göre dizaynı yapılıp üretime sunulur.

Üretim aşamasında kullanılan takviyelerin kanserojen madde olmamasına çok dikkat edilir.  Kaliteli malzemeler kullanılarak üretimi yapılan, iyi bir grafik tasarım bulunduran poşetler, sadece ürününüzün taşınması için değil, başka zamanlarda da başka ürünler taşımak için kullanılacaktır. Buna bağlı olarak bu poşet çeşidi, görsel reklam ve tanıtım algısı yüksektir. Firmamızda bunu gözeterek mağazaları memnun edecek poşet üretimleri yapmaktadır.

Kullanım Alanları

Poşet çeşidinin kullanım alanlarını işletmelerin tercihleri belirler. Kaliteye önem veren işletmelerin tümü, mağazacılık ve perakende sektörünün çoğunluğunu oluşturur. Genelde bu sektörler müşteri ile birebir iletişim halinde olmayı isteyen, müşteriye değer veren; reklamın ve dış görünüşün önemli olduğunu savunur. Bu işletmeler de çoğunlukla kalitesiyle öne çıkar ve bundan dolayı tercih edilmektedir. Firmamız, kendi işletmeniz için göz alıcı tasarımlarda kendi poşetlerinizin sizler için üretimini yapmaktadır.

Mağaza Poşeti Toptan Üretimi

Mağazalardaki poşet kullanımı birçok sektöre oranla daha fazladır. Mağaza poşeti toptan üretim yapan firmamız en uygun çözüm hizmeti sunmaktadır. Poşet çeşitlerinde mağazanın ihtiyacına, ürün çeşitliliğine göre farklı tasarım ve ölçülerde poşet kullanımına göre firmamız istenilen tüm özelliklere sahip poşetleri üretmektedir. Firma olarak müşterileri memnuniyetine oldukça önem vermekteyiz. Toptan poşet satışımız da bulunmaktadır. Yüksek sayıdaki poşeti müşterilerimize sunmaktayız.

Mağaza ya da farklı sektörlerde eğer mağaza poşeti kullanacaksanız, alım yaparken toptan sipariş vermek gerekebilir. Mağaza poşeti toptan alışında küçük ya da büyük mağaza işletmeciliği çok önemli değildir. Burada önem arz eden tüketimin yoğun olduğu her yerde toptan alım yapılmalıdır. Fiyat farkı baz alınırsa; az adetli ve kilolu alımlar yerine toptan poşet alımı yapmak arasında ciddi fark vardır. Firmamızdan toptan ya da istediğiniz sayıda poşet satın alabilirsiniz.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz