Baskılı Mağaza Poşeti Takviyeli

Baskılı Mağaza Poşeti Takviyeli Nedir?

Baskılı mağaza poşeti takviyeli modeller ülkemizde kullanım oranı olarak en çok tercih edilen modellerdir ve hemen hemen her yerde karşımıza çıkar. Mağazalar, marketler, kırtasiyeler, tekstil ürünü satan yerler, temizlik ürünleri satan yerler, sağlık ürünleri ve medikal ürünler içeren yerler de firma isminin olduğu baskılı poşetler kullanılır.

 Baskılı Mağaza Poşeti Takviyeli Kullanımı Nasıldır?

 Baskılı el geçme poşeti elle kolay tutulabilen ip veya el tutma kısmı açılmış olan poşetlerdir. Bu poşetlerin üzerlerine her türlü fotoğraf, yazı veya logo bastırılabilir. Özellikle baskılı mağaza poşeti takviyeli her mağazanın olmazsa olmazıdır. Hem reklam açısından hem de kalite açısından baskılı mağaza poşeti takviyeli kullanımı önemlidir. Bu poşet boyutları değişkenlik gösterir. En küçük boyuttan en büyük boyuta kadar tasarlanabilir. Çalıştığımız firmalar genelde işlerini en iyi yapan ve kaliteli firmalardır. Bizleri tercih eden firmaların bu şekilde olması da işimizi en iyi şekilde yaptığımızın bir kanıtıdır.

 Ecopack Hizmetleri

 Firmamız 2014 yılında hizmete geçmiş bir firmadır. Poşet üretimimiz genelde toptan yapılmaktadır. Ürünlerimiz içerisinde, baskılı poşetler, kuplu poşetler, bez poşet ve çantalar bulunmaktadır. Her müşteriye göre tasarlanabilen logo çalışmalarımız da mevcuttur. Poşet fiyatları konusunda uygun teklifler ve imkânlar da sizlere sağlanmaktadır.

 Poşet üretimimizde kullandığımız malzeme ve ekipman kalitesinden ödün vermeyiz. En sağlam malzemelerden elde edilen poşetlerimizin dayanıklılığı da yüksektir. Poşet içerisinde taşınabilecek yük miktarı göz önüne alınarak imalatlarımız devam eder. Poşet imalatında teknolojinin çok fazla faydası vardır. Şimdiki teknolojik makineler sayesinde hem hızlı hem de daha sağlam ürünler iş bitiminde karşımıza çıkar. En son teknoloji özelliğine sahip makineler ve yazılımlar firmamız da tercih edilir. Yenilikçi bir anlayışımız olduğu için yeni yöntemlere de yer vermekteyiz. Bu doğrultuda hizmet ağımızda gelişmeye devam edecektir.

 Ecopack ve İlkeleri

 Ecopack firması olarak çalışanlarımızla üretim sürecimiz titizlikle sürdürülür. Baskılı poşet üretiminde dikkat ettiğimiz en önemli çevre duyarlılığıdır. Poşetlerimiz çevre dostu malzemelerden üretilir. Bu da sağlık açısından son derece önemli bir etkendir. İlerleyen hava ve çevre kirliliği konusunda alınması gereken önlemlere katkı sağlamaktayız. Ürünlerimiz geri dönüştürülebilir olup kesinlikle doğanın dengesine zarar vermemektedir. Kullanıcılarımızla bu konuda işbirliği içinde olan bir firmayız. Doğaya olan sevgi ve saygı ilkelerimiz arasında yer alır.

 Firma kapasitemiz makine gücümüz ile giderek artmaktadır. Bugüne kadar tonlarca poşet imalatı gerçekleştirdik. Şu anda da ayda yaklaşık 100-150 ton kadar üretimimiz mevcuttur. Gelen talep doğrultusuna göre kapasitemizi arttırmakta ve taleplere olumlu cevaplar vermekteyiz. Ülkemizin her yerine hizmetimiz vardır. Belirli bir bölge dâhilinde değil Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

 Kısacası ecopack hem kaliteli, hem hesaplı, hem de çevre ve doğaya saygılı ürünler imal etmektedir. İlke ve hedeflerimiz üretimin en sağlıklı ve en güvenilir şekilde gerçekleşmesidir.

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz