Mağaza Poşetleri Ve Fiyatları

Her nevi baskılı poşet üreticisi olarak mağaza poşeti imalatı yaparak ürettiği poşetleri ülke çapında bulunan bütün işletmelere e ticaret sistemi üzerinden satan firmamız, mağaza poşeti üretiminde de ülkenin en iyi firmalarından biri olarak satışlarını bütün ülkeye yapmaktadır.

 Bilindiği üzere mağaza poşeti olarak üretilen poşetler, poşet türleri arasında en dayanıklı poşetlerdir. Aynı zamanda büyüklükleriyle de diğerlerinden ayrılan mağaza poşetleri poşetlerin doku kalınlığı ve genişliği bakımından da diğer poşetlerden daha ağır ve daha farklıdırlar. Bu nedenle de üretim maliyetleri daha fazla olduğu gibi toptan satış fiyatları da artış göstermektedir.

 Mağaza Poşetleri Nerelerde ve Nasıl Kullanılmaktadırlar?

 Mağaza poşeti olarak üretilen poşetler toptan olarak mağazalara satılmaktadır. Özellikle giyim sektörünün ihtiyacı olarak kullanılabilecek bu poşetler, pahada ağır ancak yükte hafif olabilecek diğer bazı eşya ve ürünlerin satışında da kullanılabilmektedir. Bu mağaza ve işletmeler çok farklı sektörlerde farklı kollarda çalışan işletmeler veya mağazalar olabilmektedir.

 Dayanıklı olduğu kadar uzun ömürlü de olan mağaza poşetleri, kullanım yönünden de diğer poşetlere göre daha önemli avantajlar sunmaktadır. Kulplu ve baskılı olarak üretilen mağaza poşetleri aynı zamanda iyi de bir reklam aracı özelliği taşımaktadır. Baskılı poşet olarak da adlandırılan mağaza poşetleri üzerlerinde basılan resim, logo, tanıtım yazısı vs unsurlar nedeniyle baskılı poşet olarak adlandırılmaktadır.

 El ile tutulmasını sağlayan özelliği nedeniyle mağaza poşetleri aynı zamanda kulplu poşetler olarak da adlandırılmaktadır. Kulplu poşetlerin kulp kısmında kullanılan malzeme ve yapılan tasarım başka hiçbir poşette bulunmamaktadır. Kalınlığı daha fazla olan ve taşınan yükün fazla olacağı varsayılarak daha dayanıklı olarak üretilen kulp kısmı, bu poşetlerin ayırt edici en önemli özelliği olarak ayrıca dikkat çekmektedir.

 Maliyetleri ve Toptan Poşet Satış Fiyatları

 Toptan poşet satış fiyatı olarak değerlendirildiği zaman diğer poşet türleri arasında en pahalı poşet olan mağaza poşetleri, katlanılan maliyetleri bakımından da en fazla masraf yapılan poşetlerdir. Bir market poşeti ya da hışır poşet üretiminde katlanılan maliyet ile kulplu mağaza poşetlerinde katlanılan maliyet kesinlikle aynı değildir.

 Maliyetlerin aynı olmaması nedeniyle daha fazla fiyattan satışı yapılan mağaza poşetlerini kg bazında sipariş vererek uygun fiyatla temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz